JUŻ ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY LEGO HOBBIT

Dołącz do Bilba, Gandalfa, Thorina i jego kompanii w awanturniczej podróży przez Śródziemie. Gra na podstawie filmów Petera Jacksona. Polska wersja językowa na wszystkie platformy sprzętowe w tym PlayStation 4.

cenega_0

 

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że już za tydzień w dniu światowej premiery do sklepów trafi gra LEGO  Hobbit. Najnowsza część popularnej serii gier wideo LEGO przedstawi fascynujące i legendarne opowieści z trylogii filmowej Hobbit zdobywcy Oscara , Petera Jacksona. Tytuł ten będzie dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). LEGO  Hobbit zostanie wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A. Gra LEGO  Hobbit w wersji na Xbox One będzie dostępna w Polsce po oficjalnej premierze konsoli.

Najnowsza część serii gier LEGO będzie oparta na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie, w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor. W grze LEGO Hobbit całe rodziny będą mogły wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita“, takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną – i dość zabawną – umiejętność. Na przykład Bombur może posłużyć za trampolinę, umożliwiającą towarzyszom „katapultowanie się“ z jego brzucha i uniknięcie niebezpieczeństw!

Gracze będą mogli odwiedzić ważne miejsca z filmów, w tym Bag End, norę Bilba w Hobbitonie, przebyć zdradliwą Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych i zapuścić się w zakamarki Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy i Rivendell. Po drodze będą rozwiązywać niezliczone zagadki, uczestniczyć w poszukiwaniu skarbów oraz walczyć z orkami, trollami i jeszcze mniej przyjemnymi stworami. Będą też mogli wydobywać klejnoty, łupić wrogów, sporządzać potężne magiczne przedmioty i wznosić ogromne nowe budowle LEGO.

Gra LEGO Hobbit przygotowywana jest przez firmę TT Games i uzupełnia nową kolekcję zabawek LEGO Hobbit.

Written By
More from Patryk

Dragon Age III: Inkwizyjca – nowa, fascynująca galeria screenów

Dragon Age: III: Inkwizycja to gra przeznaczona na komputery osobiste, konsole nowej...
Read More