Już wkrótce ruszą zamknięte beta testy PlanetSide 2 na PlayStation 4 dla Europejczyków

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO, która zadebiutowała już jakiś czas temu na PC, a aktualnie zmierza na PlayStation 4. Twórcy zapowiedzieli kolejne beta testy na konsoli Sony.

W PlanetSide 2 walki toczone są na naprawdę wielką skalę.

Niemalże wszyscy posiadacze PlayStation 4 i sieciowych strzelanin od jakiegoś czasu oczekują debiutu PlanetSide 2 na najnowszej konsoli Sony. Amerykańscy gracze jakiś czas temu mieli możność sprawdzenia tego tytułu podczas beta testów. Twórcy zapowiedzieli kolejne testy, tym razem dla europejskich graczy.

Europejskie testy PlanetSide 2 na PlayStation 4 mają ruszyć już 25 marca. Wszyscy zainteresowani powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i liczyć na to, że w okolicach rozpoczęcia testów, otrzymają klucz, który upoważni ich do pobrania wersji beta PlanetSide 2.

Warto wspomnieć, że PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na komputerach osobistych. Tytuł ten oparty jest o model free- to- play. Miejmy nadzieję, że już niedługo tytuł ten zadebiutuje również na PlayStation 4, bowiem od dawna zapowiadany jest właśnie na tę platformę.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/planetside_2/news/planetside_2_european_closed_beta_begins_march_25_on_ps4.html]

planetside_2

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej WWE 2k15

WWE 2k15 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu, który poświęcony jest wrestlingowi. Za...
Read More