Już wkrótce ruszą zamknięte beta testy PlanetSide 2 na PlayStation 4 dla Europejczyków

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO, która zadebiutowała już jakiś czas temu na PC, a aktualnie zmierza na PlayStation 4. Twórcy zapowiedzieli kolejne beta testy na konsoli Sony.

W PlanetSide 2 walki toczone są na naprawdę wielką skalę.

Niemalże wszyscy posiadacze PlayStation 4 i sieciowych strzelanin od jakiegoś czasu oczekują debiutu PlanetSide 2 na najnowszej konsoli Sony. Amerykańscy gracze jakiś czas temu mieli możność sprawdzenia tego tytułu podczas beta testów. Twórcy zapowiedzieli kolejne testy, tym razem dla europejskich graczy.

Europejskie testy PlanetSide 2 na PlayStation 4 mają ruszyć już 25 marca. Wszyscy zainteresowani powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i liczyć na to, że w okolicach rozpoczęcia testów, otrzymają klucz, który upoważni ich do pobrania wersji beta PlanetSide 2.

Warto wspomnieć, że PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na komputerach osobistych. Tytuł ten oparty jest o model free- to- play. Miejmy nadzieję, że już niedługo tytuł ten zadebiutuje również na PlayStation 4, bowiem od dawna zapowiadany jest właśnie na tę platformę.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/planetside_2/news/planetside_2_european_closed_beta_begins_march_25_on_ps4.html]

planetside_2

More from Mikołaj Ciesielski

Square Enix wypowiada się na temat Final Fantasy XV, czego powinniśmy spodziewać się po tym tytule?

Final Fantasy XV to kolejna już odsłona legendarnego cyklu gier z gatunku...
Read More