Już wkrótce otrzymamy informacje o nowej odsłonie Hitmana

Autorzy najnowszej odsłony serii Hitman przygotowują graczy do ujawnienia nowych informacje na temat swojej gry. IO Interactive udostępni nowe informacje w 2015 roku.

Agent 47 to jedne z najbardziej popularnych bohaterów w branży gier wideo.
Agent 47 to jedne z najbardziej popularnych bohaterów w branży gier wideo.

Wszyscy fani klasycznych skradanek czekają na kolejną odsłonę gier z serii Hitman. Twórcy z IO Interactive już w roku 2014 ujawniali szczątkowe informacje na temat nowego wcielenia Agenta 47. Producenci zapytani przez jednego z fanów na Twitterze o moment ujawnienia informacji odpowiedzieli, że nastąpi to w 2015 i nie mogą się tego doczekać.

IO Interactive już w zeszłym roku obiecywali konkretną prezentację gry na E3 2014. Niestety, nie zjawili się tam, najprawdopodobniej ze względu na trwające nadal prace nad tą superprodukcją.

W sieci udostępniono tylko jeden obrazek z najnowszej odsłony Hitmana (widoczny poniżej). Producent gry już wcześniej wspominał, że w ich najnowszym dziele ma dojść do wielu zmian, głównie w lokacja, które to mają być najobszerniejszymi w serii. Na obrazku poniżej możecie rzucić okiem na pewien budynek, który według zapewnień producenta, gracz będzie mógł zwiedzić w całości.

IO Interactive wiedzą jak robić wybitne gry. Czekamy zatem na ich gorące nowinki w sprawie Hitmana, szczególnie przez pryzmat konsol nowej generacji.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/hitman_absolution/news/more_details_on_new_hitman_game_coming_this_year.html]

hitman_concept_pk

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed IV: Black Flag – recenzja PlayStation 4

Assassin’s Creed IV: Black Flag to gra wideo studia Ubisoft wydana na...
Read More