Już w ten piątek premiera GRID Autosport!

GRID: Autosport to gra przeznaczona na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Wyścigi debiutują już w tym tygodniu, jesteście na to przygotowani?

W tym roku będzie sporo torów, w  wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!
W tym roku będzie sporo torów, w wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!

GRID Autosport pojawi się do wyboru w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste z systemem Windows w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Nowy, zróżnicowany świat realistycznych wyścigów zadebiutuje 27 czerwca.

Tytuł przedstawiać będzie realistyczną ścieżkę kariery profesjonalnego kierowcy wyścigowego w nowym świecie współczesnych i klasycznych sportów motorowych. Czerpiąc z klasycznych tytułów Codemasters, takich jak seria TOCA, opierając się na uwagach społeczności i zachowując hasło przewodnie serii GRID – „wyścigi są na pierwszym miejscu”, nowa gra będzie zawierać głębię, intensywność i ekscytację, gwarantowane wyłącznie przez wyścigi samochodowe.

Styl i opcje dostępne w GRID Autosport zostały stworzone po konsultacjach ze społecznością GRID, zawodowymi kierowcami wyścigowymi i ekspertami z magazynu AUTOSPORT. Między innymi powraca widok z wnętrza samochodu i najbardziej realistyczny model prowadzenia pojazdu w historii serii GRID. Wyścigi dla wielu osób zostaną rozszerzone o RaceNet, darmowy, sieciowy portal społecznościowy Codemasters, liczący milion członków. Dzięki niemu, począwszy od premiery gry, co tydzień dodawane będą nowe wyzwania. Wprowadzone zostaną również zupełnie nowe kluby wyścigowe RaceNet, które będą rywalizowały z sobą przez sieć, w pojedynkach klanowych. Tryby imprezy, demolki i rywalizacji na dzielonym ekranie będą uzupełnieniem ogromnego trybu kariery oraz rozgrywek sieciowych.

Written By
More from Patryk

Shenmue 3 zostało sfinansowane z powodzeniem na kickstarterze

Shenmue 3 okazało się największym zaskoczeniem targów E3 2015, zaraz za Final...
Read More