Już w ten piątek premiera GRID Autosport!

GRID: Autosport to gra przeznaczona na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Wyścigi debiutują już w tym tygodniu, jesteście na to przygotowani?

W tym roku będzie sporo torów, w  wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!
W tym roku będzie sporo torów, w wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!

GRID Autosport pojawi się do wyboru w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste z systemem Windows w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Nowy, zróżnicowany świat realistycznych wyścigów zadebiutuje 27 czerwca.

Tytuł przedstawiać będzie realistyczną ścieżkę kariery profesjonalnego kierowcy wyścigowego w nowym świecie współczesnych i klasycznych sportów motorowych. Czerpiąc z klasycznych tytułów Codemasters, takich jak seria TOCA, opierając się na uwagach społeczności i zachowując hasło przewodnie serii GRID – „wyścigi są na pierwszym miejscu”, nowa gra będzie zawierać głębię, intensywność i ekscytację, gwarantowane wyłącznie przez wyścigi samochodowe.

Styl i opcje dostępne w GRID Autosport zostały stworzone po konsultacjach ze społecznością GRID, zawodowymi kierowcami wyścigowymi i ekspertami z magazynu AUTOSPORT. Między innymi powraca widok z wnętrza samochodu i najbardziej realistyczny model prowadzenia pojazdu w historii serii GRID. Wyścigi dla wielu osób zostaną rozszerzone o RaceNet, darmowy, sieciowy portal społecznościowy Codemasters, liczący milion członków. Dzięki niemu, począwszy od premiery gry, co tydzień dodawane będą nowe wyzwania. Wprowadzone zostaną również zupełnie nowe kluby wyścigowe RaceNet, które będą rywalizowały z sobą przez sieć, w pojedynkach klanowych. Tryby imprezy, demolki i rywalizacji na dzielonym ekranie będą uzupełnieniem ogromnego trybu kariery oraz rozgrywek sieciowych.

Written By
More from Patryk

Projekt Konsola wspiera medialnie Business PLAY Home Edition na Polak Potrafi

Przedstawiamy kolejną ciekawą ofertę pochodzącą z platformy PolakPotrafi. Business Play Home Edition...
Read More