Już w piątek premiera The Elder Scrolls Online na PC i Mac

The Elder Scrolls Online to gra studia Zenimax, która zostanie dystrybuowana w naszym kraju przez wydawnictwo Cenega. Premiera na PC i Mac już w ten piątek, a z tej okazji przygotowano edycję specjalną.

cenega_0

ZeniMax Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że już w piątek, w dniu światowej premiery, do  polskich sklepów trafi  gra The Elder Scrolls Online w wersji na komputery PC i Mac. U wybranych sprzedawców oferowana jest również edycja  kolekcjonerska, nazwana Cesarską, w skład której wchodzą:

  Gra The Elder Scrolls® Online.

  • Figurka Molag Bala –  mierząca 30,5 cm figurka daedryckiego księcia dominacji i zniewolenia.
  • Ulepszony cesarski przewodnik po Tamriel – 224-stronicowy, ilustrowany przewodnik z adnotacjami cesarskiego mędrca, Flaccusa Terentiusa.
  • Drukowana mapa Tamriel – mierząca 53x66cm mapa obszarów kontrolowanych przez Przymierza oraz celu ostatecznego podboju: Cyrodiil. 
  • Metalowe opakowanie Steelbook™ – kolekcjonerskie opakowanie na płyty z grą w barwach cesarskich.
  • Ekskluzywne dodatki cyfrowe: Graj w dowolnym Przymierzu – zyskaj unikatowe bonusy, style rzemiosła, wyposażenie i inne; Biały rumak cesarski – podróżuj po Tamriel z klasą, na grzbiecie cesarskiego wierzchowca; Maskotka Mudcrab – przywołuj wiernego towarzysza, Kraba Błotnego, by wspólnie stawiać czoła przygodzie; Pierścienie Mary – przeżyj Rytuał Mary z towarzyszem, by otrzymywać dodatkowe punkty doświadczenia w trakcie wspólnej gry

collector_retail_familyshot_POL

 

Przypomnę tylko, iż akcja gry toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco, celem odzyskania władzy nad cesarstwem. Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, przy czym każde z nich walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Jeżeli komuś zamarzy się cesarska kariera nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego dokonać.

The Elder Scrolls Online to również porządna warstwa technologiczna, za którą odpowiada podrasowany silnik graficzny znany ze Skyrim. W sieci opublikowano wspaniałą, ośmiominutową animację, która jasno wytycza nowe trendy w gram mmorpg. Zenimax naprawdę się postarało na tym polu, kreując imponującą animację wideo. Gra jest dedykowana konsolom nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One. Do gry potrzebny będzie abonament (wstępnie jest on uplasowany na pułapie 15 dolarów). Co ciekawe, do gry potrzebujecie subskrypcji Xbox Live Gold, ale w przypadku PlayStation nie potrzebujecie subskrypcji PlayStation Plus, tylko wspomniany wcześniej abonament.

Written By
More from Patryk

Noctis i jego ekipa na nowej, olśniewającej galerii z gry Final Fantasy XV

Square Enix uraczyli nas kolejnymi screenami z gry Final Fantasy XV. Gracze...
Read More