Już w listopadzie wielka premiera nowego Xbox One Experience

Microsoft przygotowuje nas do wielkiej premiery nowego Xbox One Experience, a więc sporej aktualizacji i nowego dashoboardu, które mają wnieść do konsoli Xbox One powiew świeżości i oczekiwane funkcjonalności.

Gigant z Redmond sukcesywnie rozwija swoją najnowszą konsolę i dodaje do niej zupełnie nowe funkcjonalności. Dziś dowiedzieliśmy się, o kilka interesujących nowościach zmierzających do tak zwanego Xbox One Experience. Aktualizacja będzie atrakcyjna i wypełniona fajnymi nowościami, warto czekać na jej premierę.

A jej premiera już w listopadzie, a razem z aktualizacją Xbox One Experience użytkownicy tej konsoli będą ostatecznie mogli zacząć korzystać z wstecznej kompatybilności. Firma Microsoft powoli przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia, a więc w mediach głos zabierają jej przedstawiciele. Dziś wypowiedział się niejaki Mike Ybarra, który podkreślił, jakoby planem giganta z Redmond jest stałe poszerzanie liczby użytkowników opcji New Xbox Experience.

Ponoć z dnia na dzień zwiększa się liczba użytkowników Xbox Experience, pozwala to na korzystanie z lepszej jakości dashboardu, ale również kilku dodatkowych funkcji. Ponadto Ybarra potwierdził to, o czym pisałem rano, mianowicie update Xbox One wprowadzający możliwość remapowania przycisków kontrolera konsoli.

Nowy dashboard jest ponoć zdecydowanie szybszy od poprzednika, a więc i nawigacja po menu głównym konsoli będzie odbywała się wygodniej. To dobre wiadomości z obozu Microsoftu, że sukcesywnie usprawniają swoją konsolę i słuchają głosów graczy. Poniżej możecie zobaczyć trailer New Xbox One Experience. A Wy co byście jeszcze zmienili w konsoli ”zielonych”?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ex1WjrkLjAA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

TOP 10 UK – lista najlepiej sprzedających się gier zeszłego tygodnia

W Wielkiej Brytanii po raz kolejny na szczycie tabeli jest Titanfall. Ekskluzywny...
Read More