Już od jutro możecie zagrać w Assassin’s Creed Liberation HD

Assassin’s Creed Liberation, w wersji na konsole stacjonarne i komputery osobiste, już dzisiaj debiutuje na rynku w Stanach Zjednoczonych. Europejscy gracze będą mogli pobrać grę już jutro.

Assassins-Creed-III-Liberation Banner

Assassin’s Creed: Liberation HD to ponowne wydanie gry o tym samym tytule, stworzonej pierwotnie z myślą o konsoli przenośnej PlayStation Vita. Dotychczasowy, ekskluzywny tytuł dla właścicieli PlayStation Vita, tak się spodobał szerszej publiczności, że Ubisoft postanowiło wydać tę grę na resztę dostępnych platform. Europejscy gracze już jutro będą mogli pobrać grę w wersji cyfrowej, w grę wchodzi platforma Steam (dla graczy korzystających z komputerów osobistych), PlayStation Network, jak również sklep na Xbox Live. Gracz wciela się w Aveline de Gandpré, ciemnoskórą mieszkankę Nowego Orleanu, która postanawia walczyć o wolność i sprawiedliwość w szeregach Asasynów. Piękna bohaterka nie jest w żaden sposób powiązana z osobą Desmonda, scenariusz rozgrywa się na przestrzeni lat 1765-1780, w przełomowym okresie dla Ameryki Północnej. Rozgrywka w Liberation nie odbieg niczym od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria Assassin’s Creed. W gruncie rzeczy chodzi o swobodną eksplorację otoczenia, ponadto możliwość wspinania się na wysokie budynki oraz wykonywanie pomniejszych misji.

Gra jest naszpikowana akcją, efektownymi starciami i charakterystycznym klimatem rozkwitu Ameryki Północnej. Wersja High Definition została nieco ulepszona, poprawiono tekstury, wyeliminowano pomniejsze błędy i podciągnięto animację postaci do dzisiejszych standardów. Za grę przyjdzie Wam zapłacić odpowiednio 19.99 dolara, lub 15. 99 w przeliczeniu na funty, zainteresowani?

Written By
More from konadmin

GTA V – pierwszy gameplay !!!

Nadszedł dzień kiedy pokazano pierwszy gameplay z GTA V! Nooooo otwierajcie szampana...
Read More