Już niedługo poznamy pierwsze informacje na temat gry Mafia III

W sieci pojawiły się informacje dotyczące kolejnej odsłony serii Mafia. Informacje pojawiły się na Twitterze Ricka Pasqualone, czyli aktora wcielającego się w głównego bohatera gry.

Mafia to jedna na najciekawszych marek sandboxowych na rynku.
Mafia to jedna na najciekawszych marek sandboxowych na rynku.

Wiele wskazuje na to, że kolejna odsłona popularne i cenionej wśród graczy Mafii jest już w procesie produkcji. Przesłanki na ten temat pojawiały się już wcześniej, ale dopiero teraz dostaliśmy, można stwierdzić, jasny przekaz od aktora wcielającego się w protagonistę gry. Rick Pasqualone na swoim Twitterze potwierdził, że już niebawem gracze otrzymają nowe informacje na temat gry Mafia III.

Aktor wcielający się w głównego bohatera z pewnością by nie oszukiwał graczy. Niemała grupa fanów marki trzyma Pasqualone za słowo, bowiem można stwierdzić, iż Mafia III to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji gier w branży.

Należy zadać sobie pytanie: na jakie platformy Mafia III jest produkowana? Miejmy nadzieję, że ten tytuł jest robiony od podstaw na konsole nowej generacji. Tylko wtedy mieli byśmy szansę otrzymać tytuł z najwyższej półki bez kompromisów sprzętowych. PlayStation 4 oraz Xbox One czekają na takie superprodukcje jak Mafia III.

Ostatnia odsłona serii pojawiła się na rynku 2010 na konsolach PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/mafia-iii-news-likely-coming-very-soon.html]

Najwyraźniej Mafia III powstaje!
Najwyraźniej Mafia III powstaje!
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – fragmenty rozgrywki z Comic-Con 2014

Opublikowano w sieci nowe materiały wideo z gry Assassin’s Creed: Unity, która...
Read More