Już niedługo poznamy datę premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima wypowiedział się na temat daty premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Powiedział tylko tyle, że wkrótce poznamy datę debiutu na rynku.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Hideo Kojima w ostatnim odcinku Kojima Station wypowiedział się na temat daty premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Już niebawem gra wchodzi w fazę ostatecznych testów, toteż twórca powinien ujawnić konkretną datę premiery. Wielce prawdopodobne, że dowiemy się tego na targach Taipei Game Show.

Z pewnością Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to jedna z najbardziej oczekiwanych premier na konsolach nowej generacji w tym roku. Konami wraz z Kojima Productions wchodzą z tym tytułem w fazę testów, których celem będzie wykrycie potencjalnych błędów, uchybień oraz bugów. Hideo Kojima niejako potwierdził, że zakończono etap produkcji gry i nie będą dodawane do niej już nowe elementy. Teraz czas na konkretne testowanie The Phantom Pain.

Hideo Kojima będzie obecny na zbliżających się targach Taipei Game Show, które rozpoczynają się już 31 stycznie. Najprawdopodobniej właśnie wtedy poznamy datę premiery gry oraz nowe fragmenty z rozgrywki.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/22/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-pc-ps4-xbox-one/]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja Watch Dogs wprowadza kilka ciekawych zmian

Studio Ubisoft opublikowało kolejną aktualizację gry Watch Dogs. Patch wprowadza kilka ciekawych...
Read More