Już jutro rusza darmowy weekend z grą Final Fantasy XIV: A Realm Reborn!

Firma Square Enix postanowiła udostępnić Final Fantasy XIV: A Realm Reborn dla wszystkich bez dodatkowych opłat w ten weekend. Jeżeli jesteś właścicielem gry, to zapraszamy.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn jest dostępne na PlayStation 3, komputerach osobistych oraz PlayStation 4.
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn jest dostępne na PlayStation 3, komputerach osobistych oraz PlayStation 4.

W ten weekend, począwszy od dnia jutrzejszego, rozgrywki w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn będą bezpłatne. Jeżeli tylko jesteście właścicielami wersji gry na PlayStation 3, komputery osobiste, czy też PlayStation 4, to zapraszamy wszystkich do skorzystania z super okazji.

W przeszłości autorzy gry już zorganizowali taką akcję, kiedy to przez okres całego weekendu był darmowy dostęp do rozgrywki. Serwery zostaną otwarte już o godzinie 9:00 dnia jutrzejszego, a zamkną się w poniedziałek o tej samej porze. Warto wykorzystać ten czas na zapoznanie się z tym tytułem oraz ogranie jak największej liczny dostępnych trybów. Po weekendzie tytuł powróci do systemu abonamentu, który za 60 grania został wyceniony na około 70 złotych. 

Darmowe weekendy pozwalają na dostęp do wszystkich udostępnionych opcji w grze. Ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia oraz czas. Jeżeli będziecie chcieli pospacerować po świecie gry, nie ma ku temu przeciw wskazań. Warto również sprawdzić tryby PvP (Player vs Player), które skutecznie przyciągają graczy przed ekrany telewizorów. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Watch Dogs – trailer prezentujący sylwetkę bohatera gry

Watch Dogs to gra na platformy nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360...
Read More