Już jutro debiutuje pierwsze DLC z przepustki sezonowej do Dying Light

Techland zapowiedzieli właśnie jutrzejszą premierę pierwszego dodatku DLC do gry Dying Light, który wejdzie w skład season passa.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Techland ujawniła daty premier wszystkich trzech dodatków wchodzących w skład przepustki sezonowej do gry Dying Light. Pierwszy dodatek w formie DLC nazwany „Cuisine & Cargo” pojawi się już 10-tego lutego na PC, Xbox One i PlayStation 4. Dostarczy on graczom dwie misje stanowiące ekstremalne wyzwanie.

Techland obiecał wspieranie gry Dying Light nową zawartością przez wiele nadchodzących miesięcy, co obejmuje wypuszczenie „Ultimate Survivor Bundle” w marcu oraz majową premierę DLC „The Bozak Horde”.

Season Pass do Dying Light zawiera:
  • Cuisine & Cargo (10 luty)– dostępne ekskluzywnie jako część oferty Season Pass, te dwie hardcorowe misje pozwolą graczom na sprawdzenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. Zbadaj złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradaj się i walcz, aby splądrować opanowane przez zombie hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.
  • Ultimate Survivor Bundle (marzec) – gracze otrzymają siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Wskocz w trzy nowe, specjalne stroje i zgarnij plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, dzięki którym przygoda w strefie kwarantanny da jeszcze więcej radości.
  • The Bozak Horde (maj) – ostatni dodatek w ramach Season Pass dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Wkrocz na płytę stadionu Harran i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zainfekowanych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

[informacja prasowa]

cargo

cuisine

Written By
More from Patryk

Destiny wygenerowało 500 milionów przychodu w pierwszym dniu po premierze?

Firma Activision ujawniła przychód ze sprzedaży strzelaniny Destiny, która trafiła między innymi...
Read More