Już dziś premiera BoxOff Play – start wyjątkowej platformy dla graczy!

Firma Techland przygotowała specjalną ofertę dla graczy korzystających z komputerów osobistych. Dziś startuje cyfrowa inicjatywa BoxOff Play.

BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!
BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!

W dniu dzisiejszym startuje pełna wersja BoxOff Play – unikalnej platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Oferta jest dostępna w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która jest limitowana czasowo.

Techland i OXYCOM SA uruchamiają unikalną platformę dla graczy BoxOff Play. W jej obecnym kształcie wykorzystano doświadczenia i sugestie użytkowników, zgłoszone podczas otwartych testów wersji beta, przeprowadzonych na przełomie kwietnia i maja b.r. Platforma będzie podlegała ciągłym usprawnieniom, aby sprostać wymaganiom klientów.

BoxOff Play umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Obecnie dostępny jest pakiet zawierający blisko 100 gier, w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która limitowana jest czasowo. Cena docelowa pakietu wynosić będzie 49,90 zł. Z punktu widzenia konsumenckiego BoxOff Play jest alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików, co stanowi naszej oferty na rynku.

BoxOff Play to platforma cyfrowej dystrybucji gier wideo. Dostępna tylko na komputerach osobistych.
BoxOff Play to platforma cyfrowej dystrybucji gier wideo. Dostępna tylko na komputerach osobistych.
Written By
More from Patryk

Już w piątek premiera The Elder Scrolls Online na PC i Mac

The Elder Scrolls Online to gra studia Zenimax, która zostanie dystrybuowana w...
Read More