Już dziś premiera Age of Wonders III

Age of Wonders III to kontynuacja niezwykle popularnej na naszym rynku gry strategicznej. Tytuł trafił dziś na półki sklepowe w całej Polsce. Za dystrybucję odpowiada firma Techland.

AoW_premiera

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o premierze gry Age of Wonders III. Ta długo wyczekiwana kontynuacja, wielokrotnie nagradzanej serii z gatunku gier strategicznych jest od dziś dostępna jest na polskim rynku w wersji standardowej i premium, w polskiej wersji kinowej, na platformę PC.

Age of Wonders III to wyczekiwana od lat kontynuacja legendarnej serii gier strategicznych, która już dziś od godziny 18:00 będzie dostępna dla polskich graczy. Gra łączy w sobie najbardziej pożądane dla strategii turowej elementy. Mamy więc tutaj możliwość budowania potężnych imperiów, nieliniową, wciągającą fabułę, rozbudowany system walki oraz rozwoju postaci. Age of Wonders III została niezwykle ciepło przyjęta przez media oraz graczy. Podczas festiwalu Pyrkon odbył się pierwszy przedpremierowy pokaz gry, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów. Jednym z wielbicieli nowej odsłony serii stał się także Kazimierz Kaczor, który wraz z przedstawicielem firmy Techland stoczył bitwę w Age of Wonders III na oczach widzów.

Już dziś gracze mają okazję wziąć udział w konflikcie pomiędzy frakcjami Imperium Wspólnoty oraz Trybunału Wysokich Elfów, w którym stawką jest dominacja nad światem. Rozgrywka w Age of Wonders III łączy elementy strategii oraz cRPG. Konflikt ras, który jest jednym z filarów klimatycznego świata gry, stanowi jednocześnie siłę napędową dla rozwijającej się historii.
Skład edycji premium gry Age of Wonders III, wydanej w limitowanym tłoczonym pudełku:

  •  Gra
  •  Poradnik
  •  Wielka Księga Armii
  •  Plakat
  •  DLC – dodatkowy scenariusz „Smoczy Tron”
  •  Soundtrack
  •  Zestaw naklejek

Gra jest dostępna w wersji standardowej w cenie 99,90 zł oraz w wersji premium w cenie 119,90 zł.

Written By
More from Patryk

Zobaczcie prototyp mapki zaprojektowanej przez społeczność gry Battlefield 4

Battlefield 4 dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie...
Read More