Jutro nowy tryb oraz bronie razem z aktualizacją Battlefield 4

Battlefield 4 będzie dalej rozwijane przez twórców. Gra już jutro otrzyma najnowszą aktualizację z kolejnym trybem gry i uzbrojeniem.

Firma DICE już jutro wprowadzi najnowszą aktualizację gry Battlefield 4. Z uwagi na ten zabieg serwery gry zostaną wstrzymane na około godzinę na wszystkich platformach.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Najnowszy patch do gry Battlefield 4 to nowy tryb rozgrywki oraz uzbrojenie. Tryb Gun Master powinien Wam być znany z innych gier tego typu. Gameplay polega na standardowej walce, ale na pole bitwy jesteście wysyłani z losowo przydzieloną bronią. Dopiero po zabiciu przeciwnika możecie otrzymać jego broń.

Producent obiecuje również balans rozgrywki. Należy rozumieć to, jako dopracowanie siły obrażeń zadawanych przez niektóre bronie oraz usprawnienia samych serwerów. Do Battlefield 4 mają trafić jeszcze nowe bronie, które nie zostały szerzej opisane przez DICE.

Nawiązując do tych zapowiedzi miejcie na uwadze, że jutro swobodna rozgrywka może być utrudniona w zależności od platformy. Przerwa nie powinna trwać dłużej, jak 60 minut, a więc powinniście wytrzymać.

[dzięki – http://gamingbolt.com/battlefield-4-update-deploys-on-may-26th-adds-new-guns-and-mode]

[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]

Written By
More from Patryk

Shenmue 3 zostało sfinansowane z powodzeniem na kickstarterze

Shenmue 3 okazało się największym zaskoczeniem targów E3 2015, zaraz za Final...
Read More