Just Cause 3 – rozdzielczość 1080p tylko na PlayStation 4

Kolejna gra nie otrzyma wsparcia rozdzielczością 1080p na konsoli Xbox One. Producenci gry Just Cause 3 potwierdzili, że ich tytuł działa w 1080p na PlayStation 4, na konsoli Microsoftu w niższej rozdzielczości.

Ostatnio na konsoli Microsoftu pojawiło się kilka gier wideo wyposażonych w natywną rozdzielczości 1080p. Ot chociażby wspaniała Forza Motorsport 6. Jednakże nie wszyscy producenci są w stanie uzyskać taką rozdzielczość na Xbox One, również twórcy gry Just Cause 3.

Producenci gry, studio Avalanche ujawnili, że Just Cause 3 działa w natywnej rozdzielczości 1080p na konsoli Sony, zaś w jakości 900p na Xbox One. Oczywiście przedstawiciele studia są przekonani, że gracze mimo to docenią ogrom możliwości oraz ogólną jakość gry również na konsoli Microsoftu. Oto ich krótki komentarz w tej sprawie:

”Zrobiliśmy tyle rzeczy z fizyką gry i efektami specjalnymi, że jesteśmy przekonani, że każdy będzie się ogromnie cieszyć rozgrywką, niezależnie od platformy, na jakiej gra w Just Cause 3.”

Konsola Xbox One ma problemy z uzyskiwaniem rozdzielczości 1080p. W produkcjach od producentów first-party jakość jest częściej uzyskiwana, ale najwidoczniej producenci nie współpracujący tak ściśle z Microsoftem nie do końca jeszcze potrafią ujarzmić Xbox One i wykrzesać z tej konsoli całą energię.

Gra Just Cause 3 pojawi się na rynku już z dniem 4 grudnia tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=1bTVAehKZ0Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”563b590458d1f96a2cee694e”]

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 – szczegóły najnowszej aktualizacji

Gran Turismo 6 otrzymało najnowszą aktualizację o numerze 1.12. Patch wprowadza nowe...
Read More