JUJU, kolejna polska przygodówka, otrzymała pierwszy zwiastun!

JUJU to gra przygodowa w ujęciu 3D, która trafi na komputery osobiste oraz konsole stacjonarne. Autorzy gry zamieścili w sieci pierwszy gameplay!

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

W sieci zamieszczono pierwsze materiały wideo z gry JUJU, która jest projektem rodzimego studia Flying Wild Hog. Tytuł jest reprezentantem gier przygodowych w ujęciu 2D. Pierwsze co wyróżnia tę grę z tłumu jest jej kolorowa, przyjemna dla oka oprawa graficzna. Autorzy starali się powrócić do klasycznej formuły gier platformowych, gdzie na ekranie sporo się dzieje, a nasi bohaterowie są zmuszeni czmychać przed niebezpieczeństwem. Rozgrywka jest oczywiście nafaszerowana humorem, co dobrze o niej świadczy. Podczas przemierzania wirtualnego świata będziemy skakać, walczyć, ścierać się z wielkimi bossami oraz…grać na bębnach!

Rozgrywka zostanie wzbogacona o elementy współpracy dla dwóch graczy. Całość jest okraszona zabawnym stylem oprawy wizualnej i przyjemną muzyką. Muszę przyznać, iż pierwsze opublikowane screeny nawiązują swoim stylem do takich klasyków gatunku jak Donkey Kong czy Banjo Kazooie. Na ten moment nie poznaliśmy dokładnie platform docelowych, ale mają być to komputery osobiste oraz bliżej nieokreślone konsole. 

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Watch Dogs – w sieci pojawiły się pierwsze zestawienia ocen gry

Watch Dogs ma dziś swoją premierą, toteż w sieci pojawiają się pierwsze...
Read More