John Rambo na nowym zwiastunie promocyjnym

rambo

Trudno jest szukać większej ikony filmów akcji lat 80 niż Sylwester Stallone i wykreowana przez niego postać Johna Rambo. Polski developer postanowił wziąć się za bary z tą potężną licencją.

rambo-vg-2013-banner_png_crop_display

Rambo: The Video Game to zręcznościowa gra akcji, bazująca na popularnej serii filmów o Johnie Rambo. Tytuł powstał w krakowskim studiu Teyon Games. Jako gracze, zostaniecie rzuceni w wir wydarzeń znanych z Rambo: Pierwsza Krew,Rambo II i Rambo III. Akcja gry najpierw toczy się w amerykańskim miasteczku Hope, a następnie w wietnamskiej dżungli. gdzie John stanie na przeciw dziesiątkom uzbrojonych po zęby przeciwników. Gra jest przedstawicielem troszeczkę zapomnianego dziś gatunku ”strzelanin na szynach”. Nie uświadczymy tutaj swobodnej eksploracji, poruszania się w dowolnym kierunku, czy skomplikowanej rozgrywki. Rambo: The Video Game stawia na akcję przeplataną porządnie wyreżyserowanymi scenkami.

Technologicznie gra spóźniła się co najmniej o kilka lat, ale to nie znaczy, że musimy ją z miejsca skreślać. Na poklask zasługuje szata audio, która zawiera znane nam, epickie melodie z filmowego pierwowzoru. Gra rodzimego studia jest ciekawostką na rynku i tak powinniśmy ją traktować. John Rambo musi jeszcze poczekać na topową grę z jego udziałem.

Written By
More from konadmin

Forza Horizon – mniejsza o wyścigi…

Pamiętacie klasyk 'telewizyjnego kina' Canon Ball Run? Albo kojarzycie wyścigi Gumball 6000?...
Read More