Jeszcze w tym roku na WiiU pojawi się piąta część Project Zero

Mowa tu oczywiście o Fatal Frame, ponieważ Project Zero, to nazwa używana na Starym Kontynencie. Fani serii musieli czekać aż sześć lat na kolejną odsłonę cyklu. Na szczęści te oczekiwanie już niedługo dobiegnie końca, ponieważ kolejna część serii zostało oficjalnie zapowiedziana.

Fatal Frame, to jedna z najbardziej popularnych serii, które ukazały się na PlayStation 2.

Niestety najnowsza piąta odsłona Fatal Frame pojawi się tylko w Japonii, bynajmniej na ten moment takie są plany twórców. Jednakże trzeba cierpliwie poczekać, ponieważ jak dobrze wiemy WiiU chcąc walczyć z PlayStation 4 i Xboksem One musi walczyć o nowych klientów, także zapowiedź Project Zero 5 w Europie może być kwestią czasu.

Twórcy zapowiadają, że podobnie jak w poprzednich częściach będzie obecny motyw robienia zdjęć, a za aparat posłuży graczom kontroler WiiU, który chyba rzeczywiście bardzo dobrze się do tego nadaje. Ponadto serwis Gematsu informuje, że Fatal Frame 5 ma być największą odsłoną serii, a akcja rozegra się na świętej górze Hikamiyama, gdzie udają się tylko Ci, którzy chcą umrzeć na własnych warunkach i właśnie jedną z takich osób gracze będą musieli uratować.

Fatal Frame 5 ukaże się tylko na WiiU. Planowana data premiery w Japonii to 27 września tego roku.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- dodatek Escape from Durgesh Prison dostępny od dziś

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More