Jesteście zainteresowani kalendarzem w formie tapety inspirowanym Yakuzą Zero?

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Twórcy zaprezentowali tapetę w formie kalendarza.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Mimo sporego zainteresowania najnowszą odsłoną cyklu twórcy nie rezygnują z promocji Yakuzy Zero. Do sieci trafiła tapeta w formie kalendarza, którą każdy zainteresowany może pobrać i ustawić jako tło swojego pulpitu.

Tapeta przedstawia przystojnego protagonistę Kazumę Kiryu, czyli jeden z głównych bohaterów, w którego gracze wcielą się podczas rozgrywki w najnowszą odsłonę serii Yakuza. Jeśli szukacie nowej tapety, a przy okazji chcecie mieć również pod podgląd na obecny miesiąc, to nie czekajcie tylko pobierajcie nowe tło na pulpit.

Warto wspomnieć, że mimo licznych informacji i zapowiedzi wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy co zapewne zasmuci fanów serii zamieszkujących Stary Kontynent. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że twórcy przemyślę tę sprawę i być może już niedługo będziemy mogli cieszyć się z faktu, iż Yakuza Zero trafi do Europy, podobnie jak dedykowana jej wersja konsoli PlayStation 4.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

Kalendarz na styczeń!
Kalendarz na styczeń!
More from Mikołaj Ciesielski

125 milionów aktywnych użytkowników. Statystyki Steama

Już niedługo Steam obchodzić będzie swoje piętnaste urodziny. Firma Valve postanowiła pochwalić...
Read More