Jesteście zainteresowani kalendarzem w formie tapety inspirowanym Yakuzą Zero?

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Twórcy zaprezentowali tapetę w formie kalendarza.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Mimo sporego zainteresowania najnowszą odsłoną cyklu twórcy nie rezygnują z promocji Yakuzy Zero. Do sieci trafiła tapeta w formie kalendarza, którą każdy zainteresowany może pobrać i ustawić jako tło swojego pulpitu.

Tapeta przedstawia przystojnego protagonistę Kazumę Kiryu, czyli jeden z głównych bohaterów, w którego gracze wcielą się podczas rozgrywki w najnowszą odsłonę serii Yakuza. Jeśli szukacie nowej tapety, a przy okazji chcecie mieć również pod podgląd na obecny miesiąc, to nie czekajcie tylko pobierajcie nowe tło na pulpit.

Warto wspomnieć, że mimo licznych informacji i zapowiedzi wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy co zapewne zasmuci fanów serii zamieszkujących Stary Kontynent. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że twórcy przemyślę tę sprawę i być może już niedługo będziemy mogli cieszyć się z faktu, iż Yakuza Zero trafi do Europy, podobnie jak dedykowana jej wersja konsoli PlayStation 4.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

Kalendarz na styczeń!
Kalendarz na styczeń!
More from Mikołaj Ciesielski

Szybko, dynamicznie i krwawo- nowy zwiastun Bloodborne!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More