Jesteście gotowi na więcej śmierci w Dark Souls 2?

From Software opublikowało pierwsze informacje na temat pierwszego dodatku fabularnego dla Dark Souls 2. Gra trafiła na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do gry Dark Souls 2.
Zapowiedziano pierwszy dodatek do gry Dark Souls 2.

Jeżeli zagrywacie się nadal w Dark Souls 2 to firma Namco przygotowała dla Was świetną ofertę w postaci dodatkowej zawartości. Tytuł trafił pierwotnie na PlayStation 3 i Xboksa 360, a w późniejszym okresie na komputery osobiste.

BANDAI NAMCO Games ogłosiło właśnie 3 nowe fabularne DLC do gry Dark Souls 2 tworzące razem trylogię o tytule The Lost Crowns. Zabiorą one graczy w zupełnie nowe obszary, wypełnione nowymi przeciwnikami, wyzwaniami i bossami. Pierwsze DLC z trylogii, Crown of the Sunken King, ukaże się 22 lipca na komputery osobiste i konsole Xbox 360. Wersja na Playstation 3 ukaże się dzień później, 23 lipca. W załączniku znajduje się oficjalna informacja firmy BANDAI NAMCO Games, w języku angielskim.

Dark Souls II to jeden z ambitniejszych przedstawicieli gatunku RPG w ostatnich latach. Jest to gra na wskroś wymagająca, trudna, otwarta na wiele strategii i niezwykle wciągająca. Tytuł jest dostępny na platformach PlayStation 3 i Xboksie 360. Premiera na komputerach osobistych nastąpiła w kwietniu tego roku.

Rozpiska dodatków dla gry Dark Souls 2.
Rozpiska dodatków dla gry Dark Souls 2.

Written By
More from Patryk

Fantastyczne zdjęcia z Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z gry Rise of the Tomb...
Read More