Jest szansa na The Elder Scrolls V: Skyrim na PlayStation 4 i Xbox One?

Zaskakująca ciekawostka wypłynęła z obozu Bethesdy, którą przechwyciły już serwisy na całym świecie. Skryrim zmierza na PlayStation 4 i Xbox One?

Skyrim-banner

W momencie, gdy na komputery osobiste wydano The Elder Scrolls: Skyrim gra była jedną z najładniejszych na tej platformie, a na pewno najlepszą wersją z dostępnych. Przypomnę tylko, że akcja toczyła się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w grze Oblivion. Gracze wcielali się w jednego z ostatnich bohaterów parających się profesją dovahkiina, czyli łowcy smoków. W mroźnej prowincji pojawiły się smoki, a więc nasza rola się wykrystalizowała. Grę ubrano w poprawiony silnik z poprzedniej części serii, który oferował niesamowite doznania, mimikę twarzy i obraz świata mroźnego kraju Nordów. Zabawę zaczynamy od stworzenia naszego wirtualnego alter-ego. Do wyboru jest aż dziesięć, charakterystycznych i różnorodnych ras, brak natomiast podziału na klasy. Wraz z postępami w zabawie nasza postać staje się coraz potężniejsza, a co za tym idzie możemy rozwijać jej umiejętności, dodawać punkty doświadczenia i uczyć się nowych zaklęć.

Skyrim-Next-Gen

Powyższe zdjęcie jest dowodem na to, że Bethesda szykuje się do jakiejś większej zapowiedzi. Ostatnimi dniami studio rozsyłało wiadomości, w których informowano, że już 14 lutego zostanie zapowiedziany nowy, zaskakujący projekt na konsole nowej generacji. Powyższe zdjęcie ukazało się na stronie oficjalnej producenta. Wszystko wskazuje na to, że może ty być data ogłoszenia reedycji The Elder Scrolls V: Skyrim w wersjach na nowe konsole. Byłby to łakomy kąsek dla wszystkich fanów serii, sympatyków gier rpg, a także tych, którzy łakną nowej jakości audiowizualnej w grach wideo. Myślę że wielu z Was sięgnęło by po ten tytuł. Oferta mogłaby być jeszcze ciekawsza, gdyby twórcy dorzucili do gry wszystkie aktualne rozszerzenia DLC. 

Written By
More from konadmin

Metal Gear Rising: Revengeance zamiast Metal Gear Solid: Rising

Hideo Kojima ujawnił sekrety zmiany dewelopera i koncepcji gry Metal Gear Solid:...
Read More