Jest pierwszy, wybuchowy zwiastun gry Just Cause 3

Producenci gry Just Cause 3 podzielili się pierwszym oficjalnym trailerem oraz udostępnili nowe screeny. Tytuł będzie dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Just Cause to popularna marka z gatunku gier akcji, która trafiła na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.
Just Cause to popularna marka z gatunku gier akcji, która trafiła na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Just Cause 3 otrzymało pierwszy, w pełni oficjalny zwiastun oraz kilka nowych screenów wysokiej jakości. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych.

Animacja zaprezentowana przez studio Avalanche jest bardzo efektowna, wręcz łatwo się nią zachwycić, szczególnie ze względu na wykonanie oprawy graficznej. Materiał jest wzbogacony o charakterystyczne wykonanie utworu Firestarter zespołu The Prodigy. Całość ma koncentrować się na wewnętrznych przemyśleniach głównego bohatera, którym ponownie będzie Rico Rodriguez.

Rozgrywka w Just Cause 3 będzie niezwykle efektowna, ale polegać ma na znanym i lubianym charakterze poprzednich odsłon serii. Na chwilę obecną twórcy nie udostępnili fragmentów zawierających gameplay, ale z poniższego trailera można odczytać jedno przesłanie – gra ma pojawić się na rynku pod koniec roku, w sezonie świątecznym, a więc najpewniej w grudniu.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/just-cause-3-debut-trailer-screens.html]

 

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima prezentuje nowy materiał wideo z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain!

W sieci pojawił się ciekawy filmik prezentujący rozgrywkę z Metal Gear Solid...
Read More