Jesienna premiera The Division jest zbyt optymistyczna, twierdzą autorzy z Ubisoft

The Division to gra studia Ubisoft Massive, która zostanie wydana na konsolach nowej generacji. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy, ale rok 2014 może ominąć The Division.

The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.
The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.

Nieoficjalne źródła twierdzą, iż w orku 2014 gra The Division nie trafi do oficjalnej sprzedaży. Anonimowy informator w rozmowie z serwisem GameReactor stwierdza, że autorzy gry pracują aktualnie w pocie czoła nad tym projektem, ale nie jest to tak łatwe i oczywiste jakby się wydawać mogło. Anonimowy rozmówca przyznaje, ze projekt jest bardzo zaawansowany technologicznie i wymaga precyzyjnego podejścia, aby niczego nie zepsuć, ani nie zmarnować wieloosobowego potencjału gry. Od 2012 roku studio Ubisoft Massive pracuje nad The Division, ale francuski gigant stara się wypuścić na rynek również The Crew. Wpłynęło to na decyzję, aby produkcję The Division wsparły takie firmy jak Reflections oraz twórcy Rainbow Six ze studia Red Storm Entertainment. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się sukcesem.

Poniżej możecie rzucić okiem na prezentację silnika Snowdrop, który napędza grę The DivisionUbisoft oczarowało całą branżę swoim nowym tytułem, który zostanie wydany na platformach PlayStation 4 i Xbox One. Ubisoft kładzie jednak nacisk na komunikację między graczami. The Division to rasowy przedstawiciel gatunku MMO. Zobowiązani będziemy do walki w grupkach, ciągłej komunikacji, rozwagi w ”szastaniu” amunicją i zawierania sojuszy. 

Written By
More from Patryk

Supermassive Entertainment rozmyśla nad grą Until Dawn 2 na PlayStation 4

Until Dawn miał być przemyślanym i mrocznym horrorem, ale chyba nikt się...
Read More