Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May wracają z nowym programem

Motoryzacyjni gwiazdorzy, czyli Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May już wkrótce ruszają w trasę. Co więcej, krążą pogłoski, że stworzą nowy program telewizyjny.

The-Stig-Top-Gear-Festival

Clarkson, Hammond i May Live zawita również do Polski. Pojawią się oni na Stadionie Narodowym. Panowi przygotowują ponoć coś więcej, niż tylko trasę show na żywo. Krążą pogłoski, że popularna trójka pracuje aktualnie nad programem ”House of CARS”.

Dziennik ”Mirror’ poinformował, że motoryzacyjna trójka gwiazdorów przygotowuje show, które miałoby być emitowane na platformie Netflix. Co byście powiedzieli na ”House of CARS”?

Ponoć specjaliści od marketingu internetowego zaproponowali taką właśnie nazwę, ze względu na popularność serialu House of Cards. Wielu internautów poszukuje w wyszukiwarkach tego serialu i dzięki temu program ”House of CARS” mógłby również skorzystać z tego trendu.

Należy jednak czekać na oficjalne informacje w sprawie ”Hous of CARS”. Jedno jest pewne, Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May potrafią robić wielkie show, więc widzów nie powinno im zabraknąć.

[dzięki – Top Gear]

 

Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier – Sunset Overdrive debiutuje na liście, FIFA 15 nadal na szczycie

W sieci pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier wideo na...
Read More