Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali umowę z Amazonem

Legendarne trio z Top Gear podpisało właśnie nową umowę z firmą Amazon. Na antenie Amazon Prime pojawi się nowy program Clarksona, May’a oraz Hammonda.

Jakiś czas temu pisałem o rozmowach starej ekipy Top Gear z Netflixem. Rozmowy, a raczej plotki, dotyczyły programu House of Cars, który miałby powstać. Dziś jest to już nieaktualne, bowiem Jeremy Clarkson, Richard May oraz James Hammond podpisali umowę z firmą Amazon.

Na mocy tej umowy w Amazon Prime pojawi się zupełnie nowy program rozrywkowy trójki z Top Geara. Amazon chce skusić nowych subskrybentów do swojej usługi i daje Panom wolną rękę, aby wykreowali niesamowite show.

Tworzenie pierwszej serii tego programu rozpocznie się jeszcze w tym roku. Nie znamy jego oficjalnej nazwy, ale już teraz wiadomo, że w planach wstępnych są aż trzy serie. Warto jednak zaznaczyć, że widzowie z Polski będą mieli znacząco utrudniony dostęp do tego show.

Amazon przekonuje, że program Clarksona, May’a oraz Hammonda ma być początkiem większej ofensywy ich usługi Amazon Prime. Czy kiedykolwiek będzie dostępny w naszym kraju, to się okaże wkrótce.

 

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Zobacz pierwszy gameplay z gry WRC 5

WRC 5 to kolejna, po DiRT Rally, gra traktująca o szutrowych zmaganiach...
Read More