Jason Voorhees wkracza do akcji w DLC do Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to wciąż świeży tytuł, który może pochwalić się największym zainteresowaniem w historii serii. Jutro, dokładnie 3 tygodnie po premierze, dla posiadaczy Kombat Pack, zostanie udostępniony nowy bohater. Z tej okazji twórcy zaprezentowali nowy gameplay trailer.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Premiera pierwszego rozszerzenia do Mortal Kombat X planowana jest na 12 maja – dokładnie cztery tygodnie po premierze tytułu. Twórcy w wyjątkowy sposób postanowili zachęcić graczy do zakupienia zestawu DLC. Posiadacze Kombat Pack, będą mogli rozpocząć grę nowym wojownikiem już jutro, czyli tydzień przed oficjalną premierą.

Nowy dodatek to przede wszystkim Jason Voorhees. Okrutny, brutalny, krwawy bohater serii Piątek, trzynastego – swoją drogą idealna postać do Mortal Kombat. Gameplay udostępniony przez twórców prezentuje umiejętności tego właśnie wojownika. Mamy okazji zobaczyć fatality, ciosy i kombosy z wykorzystaniem maczety.

Szczegóły nadchodzącego rozszerzenia można znaleźć TUTAJ.

[dzięki http://www.dualshockers.com/2015/05/04/jason-voorhees-gets-ready-for-kombat-in-mortal-kombat-xs-new-gameplay-trailer/]

[Autor – Piotr]

Written By
More from Piotr Parchan

Prezentacja Pro Evolution Soccer 2016 w przyszłym tygodniu

Seria PES przeżywała ostatnimi laty kryzys. Konami stara się jak może, żeby...
Read More