Japońscy gracze mogą wypróbować demo Yakuzy Zero

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Japońscy gracze mogą już wypróbować demo tej produkcji.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, głównie przez zachodnich graczy, którzy do tej pory nie otrzymali informacji, czy gra zadebiutuje poza Japonią. Do sieci trafiły informacje, że japońscy gracze posiadający abonament PlayStation Plus mogą pobrać demo najnowszej odsłony Yakuzy.

Każdy posiadacz japońskiego konta PlayStation z aktywną subskrypcją PlayStation Plus może pobrać demo Yakuzy Zero. Wersje demonstracyjna dostępna jest zarówno na PlayStation 3 jak i PlayStation 4. Gracze zdecydowani na pobranie muszą przygotować 4.8 GB wolnego miejsca na dysku.

Demo kończy się w połowie pierwszego aktu gry, co oznacza około dwóch godzin rozgrywki. Do sieci trafiła również informacja, że już 24 lutego gracze nie posiadający aktywnej subskrypcji PlayStation Plus będą mieli możliwość wypróbowania Yakuzy Zero.

Yakuza Zero trafi na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Premiera gry w Japonii zaplanowana jest na 12 marca tego roku.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/02/19/yakuza-zero-demo-now-avaialble-for-japanese-playstation-plus-subscribers/]

 

More from Mikołaj Ciesielski

LittleBigPlanet 3- europejska data premiery oraz gameplay z PlayStation 4

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule. Do...
Read More