Japonia już niedługo dostępna w DriveClub na PlayStation 4

Evolution Studios na Facebooku niejako zapowiedzieli, że już wkrótce do gry trafi dodatek DLC wprowadzający kolejny kraj, tym razem Japonię.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Producenci ze studia Evolution odpowiedzialny za DriveClub na PlayStation 4 zapowiedzieli na Facebooku, że w nadchodzącym dodatku do gry pojawić ma się Japonia. Mowa tutaj o trasach, które zostaną osadzone w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zasugerowano to dodaniem zdjęcia z samochodem w tle, który jedzie po drodze w tle z płatkami kwiatów. Całość bardzo przypomina japońskie klimaty, auto jest obsypane płatkami kwiatu wiśni. Czy może to oznaczać, że otrzymamy kilka dodatkowych tras umiejscowionych właśnie w Japonii?


Druga sprawa to samochody z Azji, w tym Japonii, które w DriveClub dostępne nie są. Mowa tutaj o markach takich jaki Mitsubishi, Toyota, Honda czy Subaru. Twórcy ze studia Evolution nie potwierdzają informacji na temat udostępniania nowych wozów, ale społeczność gracze oczekuje japońskiej motoryzacji z niecierpliwością.

DriveClub dostępne jest tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Tytuł pozwala na rozbudowane rozgrywki sieciowe i starcia klubów założonych przez samych graczy.

DrivClub wjeżdża do Japonii?
DrivClub wjeżdża do Japonii?
Written By
More from Patryk

Oddworld: Abe’s Exoddus Remake zostało zapowiedziane

Gra Oddworld: Abe’s Exoddus w odświeżonej wersji pojawi się na rynku. Współtwórca...
Read More