Japończycy otrzymają Killzone: Shadow Fall w PlayStation Plus

W sieci pojawiły się zaskakująco intrygujące informacje na temat grudniowej rozpiski PlayStation Plus dla Japonii. Najprawdopodobniej tamtejsi gracze otrzymają dostęp do Killzone: Shadow Fall.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

Użytkownicy konsol PlayStation w ostatnich miesiącach narzekają na słabej jakości ofertę PlayStation Plus. Szczególnie w wykonaniu PlayStation 4, które otrzymuje na chwilę obecną tylko i wyłącznie gry niezależne.

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje na temat japońskiej rozpiski PlayStation Plus na grudzień, do której miała by trafić konkretna gra typu AAA w postaci świetnie ocenianego Killzone: Shadow Fall. Oferta jest więc najciekawsza na przestrzeni ostatnich miesięcy, bowiem tytuł ten jest całkiem świeży, grywalny oraz na bieżąco wspierany.

Koncern Sony ogłosił, że tytuł ten zostanie udostępniony wraz z Natural Doctrine, które nie tak dawno debiutowało na rynku. Gracze korzystający z PlayStation Vita otrzymają zaś dostęp do God Eater 2.

Miejmy nadzieję, że japoński koncern zdecyduje się wprowadzić podobną ofertę na rynek w Europie. Miło by było, bowiem ostatnia wpadka z udostępnieniem DriveClub nie zachęca do przedłużania PlayStaion Plus z myślą o grach, tylko łączy się z wymogiem opłacania dostępu do rozgrywek wieloosobowych. Sony, liczymy na Was!

Written By
More from Patryk

Killzone: Shadow Fall – twórcy udostępnią dużą aktualizację, która odmieni oblicze gry

Guerilla Games, czyli zespół odpowiadający za grę Killzone: Shadow Fall, postanowił udostępnić...
Read More