Jaka jest różnica między The Last of Us, a The Last of Us Remastered?

Ilustracja nawiązująca do The Last of Us 2 wykonana przez fana gry.

The Last of Us to interaktywny survival horror autorstwa studia Naughty Dog. Tytuł ten trafił na PlayStation 3 w zeszłym roku, a już niedługo, bo 29 lipca trafi na nową konsole Sony, czyli na PlayStation 4 i będzie nosić podtytuł Remastered. Czy widać różnice, pomiędzy tymi dwiema wersjami?

Fani The Last of Us czekają na kontynuacje tego świetnego tytułu. Jednak na razie muszą zadowolić się poprawioną wersją.

The Last of Us Remastered trafi do posiadaczy PlayStation 4 już 29 lipca, poinformowano nas o tym podczas konferencji Sony na niedawno zakończonych targach E3. Jednak wielu zadaje sobie pytanie jak dopieszczona wersja prezentuje się na tle wersji The Last of Us na PlayStation 3? Bo jak dobrze wiemy tytuł ten i tak bardzo dobrze prezentował się konsoli starej generacji. Jak więc wypadnie na next- genowym PlayStation 4? Zobaczcie sami.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Dzieło Naughty Dog zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy. Odświeżona wersja o podtytule Remastered będzie zawierać wszystkie dodatki, które są dostępne dla wersji na PlayStation 3.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmin 3: Dziki Gon- day one patch naprawi problem z płynnością na konsolach ósmej generacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie...
Read More