Jak wygląda Parkour w Dying Light?

Radzić sobie trzeba na różne sposoby!

Studio Techland przygotowało bardzo ciekawy materiał przedstawiający parkour w grze Dying Light. Co więcej, jest to materiał live-action, który warto obejrzeć z uwagi na jego efektowność.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light to jedna z największych premier tego okresu roku. Tytuł pojawi się na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. Twórcy gry w postaci studia Techland oraz ekipa Ampisound przygotowali niezwykle efektowny zwiastun, bo chyba tak można nazwać poniższe wideo, nadchodzącej strzelaniny z zombies w rolach głównych.

Na poniższym fragmencie wideo możecie rzucić okiem na materiał wideo prezentujący umiejętności grupy Ampisound, która zawodowo zajmuje się sztuką parkouru. Nagranie zostało przygotowane w stylu POV (point of view), dzięki czemu możecie na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają akrobacje na najwyższym poziomie.

Warto również wspomnieć, gra Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry. Miejmy nadzieję, że premierowa wersja gry będzie pozbawiona problemów z animacją.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

Written By
More from Patryk

Titanfall – edycja kolekcjonerska, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Titanfall to pierwszoosobowa gra akcji studia Respawn Entertainment, która kładzie nacisk na...
Read More