Jak wygląda Parkour w Dying Light?

Radzić sobie trzeba na różne sposoby!

Studio Techland przygotowało bardzo ciekawy materiał przedstawiający parkour w grze Dying Light. Co więcej, jest to materiał live-action, który warto obejrzeć z uwagi na jego efektowność.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light to jedna z największych premier tego okresu roku. Tytuł pojawi się na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. Twórcy gry w postaci studia Techland oraz ekipa Ampisound przygotowali niezwykle efektowny zwiastun, bo chyba tak można nazwać poniższe wideo, nadchodzącej strzelaniny z zombies w rolach głównych.

Na poniższym fragmencie wideo możecie rzucić okiem na materiał wideo prezentujący umiejętności grupy Ampisound, która zawodowo zajmuje się sztuką parkouru. Nagranie zostało przygotowane w stylu POV (point of view), dzięki czemu możecie na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają akrobacje na najwyższym poziomie.

Warto również wspomnieć, gra Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry. Miejmy nadzieję, że premierowa wersja gry będzie pozbawiona problemów z animacją.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

Written By
More from Patryk

PlayStation Vita Zwierzaki już dostępne na Twojej konsoli!

Firma Sony udostępniła grę PlayStation Vita Zwierzaki, która jest przyjemną dla oka...
Read More