Jak wygląda model zniszczeń w DriveClub, a jak w Forzie Horizon 2?

Premiery najbardziej oczekiwanych gier wyścigowych tego roku zbliżają się wielkimi krokami. A fakt, że DriveCLub trafi wyłącznie na PlayStation 4, a nowa odsłona Forzy Horizon na Xboksa One tylko podkręca atmosferę. Już teraz oba tytułu są porównywane, więc co będzie działo się po premierach?

Jesienią rozpocznie się kolejna wojna, czy też raczej wyścig między Sony, a Microsoftem. Jesteście gotowi?

Redakcja serwisu DualShockers podczas tegorocznych targów Gamescom skorzystała z faktu, że zarówno DriveClub jak i Forza Horizon 2 dostępne były w Kolonii w formie grywalnej i postanowiła porównać model zniszczeń samochodów w obu tych produkcjach. Trzeba przyznać, że to dość ciekawy test, ponieważ dla wielu fanów gier wyścigowych model zniszczeń w grach tego typu jest bardzo istotnym elementem. Rzućcie okiem na poniższe materiały i zdecydujcie sami, w której grze zniszczone auto wygląda lepiej.

Warto nadmienić, że w do sieci trafiła lista samochodów, którymi pośmigamy w Forzie Horizon 2. Jeśli jesteście ciekawi, jakie nowe maszyny trafią do najnowszej gry z serii Forza, to zapraszam Was tutaj. Wracają do batalii między Sony i Microsoftem, to tegoroczna jesienna wojna na gry wyścigowe prezentuje się naprawdę wyśmienicie, ponieważ zarówno DriveClub jak i Forza Horizon 2 na liczny materiałach pokazują, że są tytułami, na które każdy fan gier wyścigowych powinien czekać. O tym kto wygra swego rodzaju wyścig przekonamy się w październiku, kiedy to obie gry będą już na dostępna na rynku.

Przypomnijmy, że premiera Forzy Horizon 2 zaplanowana jest na 30 września, natomiast DriveClub trafi do sprzedaży 8 października.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na nowy materiał promujący grę Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest...
Read More