Jak wielkie miasto Harran z Dying Light?

Na oficjalnym kanale PlayStation Accessna platformie YouTube opublikowano filmik prezentujący obszar miasta Harran z gry Dying Light.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Na kanale PlayStation Access opublikowano bardzo interesujące wideo przedstawiające miasto Harran z gry Dying Light w pełnej okazałości. Celem poniższego nagrania jest uzmysłowienie graczom, jak wielkim obszarem Harran City może pochwalić się debiutujące na dniach Dying Light.

Filmik trwa około 9 minut i daje jasny przekaz, że główna lokacja w grze Dying Light może pochwalić się sporymi rozmiarami. W tle widać tak typowe dla metropolii budynki, duże gmachy, ale również mniejsze uliczki, zabudowania, fabryki oraz roślinność. Miasto w trakcie epidemii stanęło w ogniu, wiele budynków po prostu płonie, co również zmienia oblicze krajobrazu rozgrywki.

Zaprezentowane wideo daje również szansę rzucić okiem na elementy rozgrywki. Techland od wielu lat eksperymentuje z systemem walki wręcz z ujęcia FPP, a więc nie zabraknie starć przy użyciu klasycznej gazrurki. W grze znajdą się oczywiście również tradycyjne pistolety, karabiny, granaty, ale zdaniem twórców, alternatywą zawsze pozostaje parkour, czyli efektowna ucieczka po dachach budynków.

Dying Light debiutuje na rynku już 27 stycznia na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/new-dying-light-video-shows-off-map-size/]

Written By
More from Patryk

E3 2015 – Dishonored 2 już oficjalnie, mamy też pierwszy gameplay

Firma Bethesda na targach E3 2015 zaprezentowała również grę Dishonored 2 na...
Read More