Jak w grze Fallout 4 upływa czas i zmienia się pogoda?

Pani i Panowie, dziś rozpoczyna się ten niezwykle gorący okres, kiedy to gracze w pośpiechu zaopatrują się w grę Fallout 4. W sieci pojawia się mnóstwo filmików z gry, aż trudno wybrać, który jest najciekawszy.

Nowa gra studia Bethesda trafiła właśnie do oficjalnej sprzedaży na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gracze zaczynają testować najnowszą część serii Fallout, która wydaje się być niezwykle rozbudowana.

Jak to zwykle bywa przy tak dużych premierach, gracze decydują się bardzo często na nagrywanie filmików z rozgrywki oraz wrzucanie ich do sieci. Trochę nudne, bo lepiej grać, aniżeli oglądać, ale jeżeli tylko filmik jest interesujący i podkreśla konkretne cechy gry, to warto się z nim zapoznać. Takim nagraniem jest poniższy filmik, który pokazuje nam bardzo ciekawy element gry, mianowicie motyw zmiennej pogody oraz upływu czasu.

Pora dnia w grze Fallout 4 zmienia się w znakomity sposób. Zmieniają się chmury, ich intensywność, kolor, wielkość. Oczywiście w grze Bethesdy zastosowano również efekty atmosferyczne, zatem zobaczymy padający deszcz, poczujemy siłę wiatru czy też podziw wzbudzi piękne słońce. Generalnie poziom wykonania jest stosunkowo wysoki i wirtualne widokówki powinny zrobić wrażenie na większości graczy.

Fallout 4 jest już dostępny w sprzedaży. Polecam zapoznać się z pierwszymi recenzjami gry i wybrać się do sklepu po ten tytuł. Naprawdę warto!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=56&v=LLqQMD1FWAw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Metro Redux trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One

Fani uniwersum Metro mogą już zacierać ręce. Tytuł trafi również na platformy...
Read More