Jak to w końcu jest z rozdzielczością w Assassin’s Creed: Unity?

Firma Ubisoft postanowiła oficjalnie odnieść się do krytyki fanów dotyczącej rozdzielczości w Assassin’s Creed: Unity. Jak się okazuje, ostateczna specyfikacja nie została jeszcze potwierdzona.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Ostatnio w sieci pojawiły się konkretne informacje na temat rozdzielczości w Assassin’s Creed: Unity. Francuski gigant zdecydował się na pewnego rodzaju kompromis, bowiem na PlayStation 4 oraz Xbox One gra będzie działać w jakości 900p oraz 30 klatkach na sekundę. Decyzja ta wprowadziła sporo krytyki do branży w ostatnim okresie.

Dziś w internecie pojawił się oficjalny komentarz Ubisoftu w tej sprawie. Rzecznik studia dodatkowo wyjawił, że ostateczna jakość nie została finalnie potwierdzona. W przyszłości może dojść do zmiany tej decyzji.

”Finalna specyfikacja nie jest jeszcze zamknięta. Ale możemy potwierdzić, że na ostatnim pokazie prezentowaliśmy grę w 900p. Jesteśmy pewni, że graczom spodoba się wspaniała grafika i wirtualny Paryż. Zespół deweloperski ciężko pracuje, by dostarczyć jak najlepszą grę na nowych konsolach. Bez względu na platformę, Assassin’s Creed Unity odpowie na pytanie, jak wygląda odsłona tej serii na nowej generacji i będzie najładniejszą częścią cyklu.” – rzecznik prasowy firmy Ubisoft.

Gra trafi na rynek 13 listopada tego roku. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Jest to pierwsza odsłona tej serii, która była tworzona tylko i wyłącznie z myślą o konsolach nowej generacji.

Written By
More from Patryk

Blizzard rozdaje darmowe, klasyczne gry ze swojej biblioteki

Firma Blizzard postanowiła rozdać trzy klasyczne tytuły ze swojej biblioteki kompletnie za...
Read More