Jak to było być rowerzystą w czasach Assassin’s Creed Syndicate?

Ubisoft ostatnio stosuje ambitny marketing i nagrywa bardzo ciekawe trailery swoich gier. Dziś nowy materiał wideo, szczególnie interesujący dla sympatyków okresu rewolucji przemysłowej.

Najnowszy trailer gry Assassin’s Creed Syndicate pokazuje, w jaki sposób wsiadało się i jeździło na pierwszych rowerach w epoce rewolucji przemysłowej. Tyle tylko, że ładnie ubrany Pan, który wziął udział w nagraniu urządził sobie przejażdżkę po ulicach dzisiejszego Londynu. Całkiem zgrabnie i gustownie im wyszedł ten materiał.

Po obejrzeniu poniższego materiału wideo stwierdzam, że jazda na pierwszych rowerach-wynalazkach absolutnie nie była czymś łatwym. Użytkownik takiego sprzętu siedział dość wysoko, niezgrabnie i wręcz ryzykownie. Jeżeli mowa o rowerach, to niejaki Made de Sivrac wynalazł pierwszy prototyp, ale nie można było nim jeździć. To co widzicie na poniższym materiale to rower z roku 1870 i zaprojektowany był przez Jamesa Starley’a i Williama Huntera.

Jeżeli mowa o Assassin’s Creed Syndicate, to tytuł pojawi się na rynku już 23 października na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Ubisoft zapowiedziało, że wersja gry na komputery osobiste pojawi się wraz z najnowszymi aktualizacjami w listopadzie tego roku, aby zapobiec jakimkolwiek błędom w trakcie zabawy.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=OvaTL4Aozvs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Teaser Metal Gear Rising 2 z targów Taipei Game Show 2015

Na targach branżowych Taipei Game Show 2015 pojawiły się informacje na temat...
Read More