Jak to będzie z tymi 60 klatkami na sekundę w Uncharted 4: A Thief’s End?

Redakcja czasopisma o grach wideo Game Informer rozmawiała z wysłannikiem studia Naughty Dog na temat Ucharted 4: A Thief’s End. Osiągnięcie 60 klatek na sekundę może być trudne.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Neil Druckmann ze studia Naughty Dog gościł ostatnio w podcaście magazynu Game Informer na temat gry Uncharted 4: A Thief’s Eng. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p. Jak się jednak okazuje, z uzyskaniem jakości animacji na poziomie 60 klatek na sekundę może być problem.

Redaktorzy Game Informera zapytali Druckmanna o jakość 60 klatek na sekundę w Ucharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Odparł on, że będzie to bardzo trudne do uzyskania, choć podobnie jest w przypadku innych gier (dla przykładu The Last of Us: Remastered).

” Z jakością animacji trudno było już przy The Last of Us: Remastered, choć gra była już ukończona i wiedzieliśmy dokładnie, jaki chcemy osiągnąć rezultat końcowy. Aktualnie staramy się podnieść poprzeczkę w kwestii grafiki jeszcze wyżej i zrobić realistyczne przerywniki w czasie rzeczywistym . Naszym głównym celem jest zadbanie o jak najlepsze wrażenia z rozgrywki i obecnie staramy się przesunąć granicę oprawy graficznej.” – Neil Druckmann, Naughty Dog.

Czekamy na premierę Uncharted 4: A Thief’s End oraz starcie z potężnym Rise of the Tomb Raider. W tym roku obie gry mogą przyćmić całą konkurencję – odpowiednio na PlayStation 4 oraz Xbox One. Miejmy nadzieję, że w przypadku Uncharted 4: A Thief’s End twórcom uda się wynieść markę na nowy poziom.

Warto więc zaznajomić się z ostatnimi materiałami wideo, które zostały opublikowane jakiś czas temu w sieci – z okazji PlayStation Experience. Tytuł wygląda w ruchu obłędnie.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/podcasts/archive/2015/02/03/special-edition-podcast-uncharted-4-a-thiefs-end.aspx]

Written By
More from Patryk

Ferrari Enzo razem z dodatkiem Apex Expansion Pack dla DriveClub

Evolution Studio zapowiada na środę kolejne rozszerzenie do gry DriveClub na PlayStation...
Read More