Jak szybko pojawiła się edycja PlayStation Plus gry Driveclub, tak szybko zniknęła z PS Store

Driveclub to całkiem pozytywna gra wyścigowa, która dostępna jest ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra jest jednak nadal daleka od debiutu w PlayStation Plus.

W momencie, gdy zapowiedziano PlayStation 4 pojawiła się również gra Driveclub, która to miała być pierwszą wyścigową grą nowej generacji. Ponadto Driveclub miało być darmowe dla wszystkich subskrybentów oferty Playstation Plus.

Nie stało się tak, a premiera samej gry została przesunięta praktycznie o rok względem debiutu konsoli PlayStation 4. Co więcej, zabrakło edycji darmowej w ramach oferty PlayStation Plus, a sama premiera komercyjnej gry Driveclub odbyła się z ogromnym i problemami.

driveclub ferrari

Ostatnio pojawił się płomyk nadziei na Driveclub w edycji PlayStation Plus. Na amerykańskim PlayStation Store pojawiła się oferta Driveclub w edycji PlayStation Plus. Tak szybko, jak się pojawiła, tak szybko rozpaliła entuzjazm wśród graczy i…została ściągnięta z PS Store.

Sony najprawdopodobniej nadal nie jest przekonane o sprawności serwerów i nadal musi pracować nad edycją PlayStation Plus gry na PlayStation 4. Jest to co najmniej komiczna sytuacja, bowiem japońska korporacja nie jest w stanie ”obsłużyć” własnych serwerów gry ekskluzywnej na PlayStation 4.

Warto na koniec zadać sobie pytanie: czy ktokolwiek czeka jeszcze na okrojoną, bezpłatną (częściowo) wersję Driveclub PlayStation Plus Edition?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/06/24/driveclub-ps-plus-servers-not-ready/]

Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin Gra Przygodowa trafiłą do oficjalnej sprzedaży

Wiedźmin Gra Przygodowa debiutuje na rynku komputerów osobistych. W sieci zostały opublikowane...
Read More