Jak się prezentuje Xbox One w edycji Call of Duty: Advanced Warfare?

Call of Duty: Advanced Warfare debiutuje na rynku między innymi w wersji na Xbox One. Microsoft przygotował nawet specjalną edycję konsoli na tę okazję.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Z pewnością wiecie o tym, że premiera Call of Duty: Advanced Warfare wiąże się również z debiutem specjalnej edycji Xbox One na rynku. Mowa oczywiście o wersji w kolorystyce gry Sledgehammer Games, która dostępna jest również na naszym rynku.


Sprzęt możecie zakupić za cenę 1999 złotych. W skład zestawu wchodzą standardowe elementy, kontroler, okablowanie, ale również gra Call of Duty: Advanced Warfare właśnie na Xbox One.

W sieci udostępniono bardzo ciekawe wideo dla wszystkich fanów konsoli Microsoftu. Jego autorami jest redakcja IGN, która zdecydowała się zaprezentować konsolę w całej okazałości.

Jesteście zainteresowani takim sprzętem? Dajcie znać, nasz sklep może coś dla Was znajdzie!

Written By
More from Patryk

Auchan Polska z super ofertą dla zainteresowanych PlayStation 4

PlayStation 4 w ostatnich tygodniach otrzymało oficjalną obniżkę cen, ale również pojawiło...
Read More