Jak przeniesiono świat Obliviona do Skyrima?

Projekt Skyblivion to zabieg mający na celu przeniesienie The Elder Scrolls IV: Oblivion na silnik graficzny gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

Mody do gier to w dzisiejszych czasach nie nowość. Modyfikacją poddawane jest mnóstwo popularnych tytułów, ale jedną z najważniejszych gier na tym polu jest The Elder Scrolls V: Skyrim. Tytuł pozwala na mnóstwo swobody, kombinacji i swobody twórczej dla fanów.

Skyblivion to pieszczotliwy skrót mający na celu zdefiniowanie tego, co możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo. Grupka utalentowanych fanów gry The Elder Scrolls IV: Oblivion zdecydowała się przenieść swój ukochany tytuł w standardy znane z The Elder Scrolls V: Skyrim. Wygląda to niesamowicie i jest wykonane od podstaw – nie tylko grafika i lokacje, ale również kompletna zawartość.

Wstępne założenia są znakomite, ale do ukończenia tego projektu jeszcze długa droga. Już dziś można się przekonać, jak świetną prace odwalają fani Obliviona. Pierwsze lokacje zostały odwzorowane w sposób autentyczny i bardzo przekonujący.

Oryginalnie gra The Elder Scrolls IV: Oblivion debiutowała na rynku 20 marca na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jest to jedna z najważniejszych gier szeroko pojętego gatunku RPG ze średnią 94 punktów na Metacritic.

[dzięki – http://www.destructoid.com/43-minutes-of-the-oblivion-to-skyrim-port-skyblivion-296316.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook]

 

[interaction id=”55a75629529840a30eec1327″]

Written By
More from Patryk

Forza Motorsport 6 – zobaczcie gameplay z gry prosto z gamescom 2015

Podczas targów gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć mnóstwo ciekawych gier, w tym największa...
Read More