Jak prezentuje się Wiedźmin 3 na ustawieniach ultra?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Do sieci trafił materiał prezentujący wygląd gry na ustawieniach ultra.

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni wskoczymy w buty Geralta i wyruszymy na poszukiwania Dzikiego Gonu. Od początku wiadomo było, że CD Projekt RED stworzy grę wyśmienitą, ale to co prezentuje poniższy materiał, po prostu jest nie do opisania.

Poniższy filmik prezentuje jak Wiedźmin 3: Dziki Gon prezentuje się na ustawieniach ultra, których na pewno nie doświadczymy na konsolach ósmej generacji. W takich momentach na pewno wielu konsolowców marzy o posiadaniu komputera, który pozwoli na osiągnięcie takiego efektu.

Oczywiście w rzeczywistości rodzimy Wiedźmin wyglądać będzie o wiele lepiej, bowiem przez umieszczenie materiału w serwisie YouTube jakoś obrazu na pewno spadła. Niemniej gra wygląda znakomicie. Warto wspomnieć, iż na PlayStation 4 Wiedźmin 3 działać będzie w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę, a wersja na Xbox One działać również utrzymywać będzie 30 klatek na sekundę, ale w rozdzielczości 900p.

More from Mikołaj Ciesielski

Destiny z możliwością przeniesienia kopii na ósmą generację

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji utrzymana w klimatach science- fiction, za którą...
Read More