Jak powstawały mapy w Battlefield Hardline?

Twórcy gry Battlefield Hardline zdecydowali się opublikować materiał przedstawiający system Levolution oraz proces przygotowywania map do gry.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

System Levolution to zaawansowany model zniszczeń, dzięki któremu w grze Battlefield Hardline starcia zyskują na autentyczności i są prowadzone niejako na większą skalę, niż w konkurencyjnych tytułach. Jeżeli gracz nie może się czuć bezpiecznie, każde miejsce może zostać zniszczone, a budynek nadszarpnięty, to wprowadza to do zabawy zupełnie nowe zasady.

Od ubiegłego czwartku gracze z naszego kraju mogą się już zagrywać w sieciowe tryby Battlefield Hardline. Mapy zaoferowane przez Visceral Games są nowe, a więc przyjdzie spędzić na nich jeszcze sporo czasu, aby znać je, jak przysłowiową własną kieszeń. Autorzy gry zdecydowali się opublikować materiał wideo przedstawiający proces przygotowywania lokacji. Jak zwykle w przypadku Battlefield, otrzymujemy wielopoziomowe, rozbudowane i zróżnicowane obiekty.

Battlefield Hardline jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Gra aktualnie zebrała średnią ocen na poziomie 71 punktów (Metacritic) na PC. Z biegiem czasu z pewnością otrzymamy kolejne rozszerzenia w formie DLC oraz nowe mapy – czekamy!

Written By
More from Patryk

Aktualizacja Gran Turismo 6 wprowadzi nowe wozy, w tym Aston Martina DP-100

Firma Polyphony Digital szykuje się do opublikowania kolejnej aktualizacji gry Gran Turismo...
Read More