Jak powstawało WWE 2K15?

WWE 2K15 pojawi się na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Tytuł otrzymał nowy trailer oraz materiał zakulisowy.

WWE 2K15 to absolutny raj dla fanów wrestlingu i federacji WWE.
WWE 2K15 to absolutny raj dla fanów wrestlingu i federacji WWE.

Wrestling amerykański to bardzo popularna dziedzina sportu, która na świecie ma miliony fanów. Firma 2K Games wyda pod koniec przyszłego miesiąca oficjalną grę WWE 2K15 na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One oraz PlayStation 4. W sieci udostępniono bardzo intrygujący zwiastun z udziałem największych gwiazd tego show, na czele z Johnem Ceną.

Drugi materiał, który widnieje poniżej, to zakulisowy montaż przedstawiający warunki pracy specjalistów od sesji motion-capture. Jak widać, producent gry zatrudnił do współpracy wprawionych zawodników, dzięki którym w miarę autentycznie odwzorowano ruchy gwiazd WWE.

Również oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, mimo iż widać pewne kompromisy w związku z decyzją o wydaniu gry również na konsolach starszej generacji. W oczy rzucają się niezbyt naturalne twarze naszych gwiazdorów, ale nadrabiają oni to swoją charyzmą oraz atakami specjalnymi. Całość wygląda całkiem przyzwoicie i powinniśmy się przy tej grze dobrze bawić.

WWE 2K15 pojawi się już 21 listopada na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Written By
More from Patryk

Dzięki modyfikacji wprowadzono tryb FPP do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC

W sieci pojawił się filmik przedstawiający interesującą modyfikację do gry Metal Gear...
Read More