Jak powstają Lykanie w The Order: 1886?

The Order: 1886 to gra akcji, gdzie nacisk położony jest na mroczny klimat. Za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta ma odznaczać się niezwykle dobrą oprawą graficzną i ma na celu pokazanie mocy, jaka drzemie w najnowszej konsoli japońskiej firmy.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Ready At Dawn prezentują graczom kolejny pamiętnik, w którym przybliżają fanom swą pracę i pokazują co dzieje się za tzw. kulisami. Tym razem pod lupę idzie rasa, z która podczas rozgrywki przyjdzie nam walczyć, mianowicie są ta wilkołaki, które w The Order: 1886 nazywane są Lykanami. Twórcy starają się ukazać pracę nad tymi postaciami oraz finalną wersję naszych wrogów.

Wilkołaki, które wystąpią w The Order: 1886 mają odznaczać się wysoką inteligencją oraz siłą. Fachowcy z Ready At Dawn starają się, aby Lykanie byli idealnym połączeniem człowieka i wilka. Starają się także, aby wygląd tych postaci był wiarygodny i dlatego zdecydowano, że ich ciała muszą być sensownie zbudowane. Co to oznacza? Mniej więcej to, że wilkołaki w The Order: 1886 pozbawione zostanę wszelkich ozdób, jak np. wielkie garby, które i tak nic nie wnoszą.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Ma odznaczać się niezwykle dopracowaną oprawą graficzną, także świetnym steampunkowym klimatem. Premiera najnowszej produkcji Ready At Dawn zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Zmiany w Metro Redux nie dotyczą tylko grafiki

Metro Redux to zestaw dwóch pierwszoosobowych strzelanin, które osadzone są w klimatach...
Read More