Jak odblokować ukrytą scenkę w grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Hideo Kojima nie byłby sobą, gdyby w grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nie ukrył wielu dodatkowych elementów i scenek przerywnikowych do odkrycia…dziś poznajemy kolejną z nich.

W grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain już jakiś czas temu odnaleziono filmik, który nie był powiązany z żadną misją kampanii fabularnej ani dodatkowych zadań. Do tej pory nie było jednak wiadomo, co trzeba zrobić, aby go zobaczyć i odblokować. Cześć graczy uznała, że nie został po prostu wykorzystany w grze, ale oczywiście Hideo Kojima nie byłby sobą, gdyby filmik faktycznie miałby zostać zmarnowany.

Oto sposób na odblokowanie dodatkowego filmiku:

  • Warunkiem jest ukończenie misji numer 31.
  • Podczas jej wykonywania nie można być w posiadaniu, ani w trakcie tworzenia broni atomowej.
  • Gracze muszą spełnić ukryte warunki dotyczące broni jądrowej na swoim regionalnym serwerze w obrębie danej platformy (Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PC)
  • Broń nuklearna na danym serwerze regionalnym w obrębie naszej platformy muszą zostać rozbrojone. Innymi słowy, liczba broni jądrowych na naszym serwerze w obrębie konsoli lub komputera musi być równa zeru.

Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, automatycznie odblokujecie scenę rozbrojenia nuklearnego po powrocie do bazy, lub ukończeniu głównej misji.

Konami oficjalnie potwierdza, że gracze zabrali się za ratowanie wirtualnego świata gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od atomowej zagłady, czego efekty już widać. Zostały podane nawet konkretne przykłady, między 1 a 25 listopada, liczba uzbrojonych głowic na PlayStation 4 stopniała z 2761 do 352.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/metal-ghar-nuke.jpg”]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Autorzy potwierdzają, że trwają prace nad Gran Turismo 7!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat Gran Turismo 7. Firma...
Read More