Jak Dragon Age: Inkwizycja radzi sobie na Xbox One oraz PlayStation 4?

Ekipa Digital Foundry przygotowała bardzo ciekawą analizę gry Dragon Age: Inkwizycja. Filmik zestawia ze sobą wersje na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Na oficjalnej stronie redakcji Eurogamer pojawił się kolejny test ekipy Digital Foundry. Tym razem zabrali się oni za analizę Dragon Age: Inkwizycja na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Według redaktorów wersje na konsolach nowej generacji zbliżone są do poziomu High na komputerach osobistych. To znakomita wiadomość, szczególnie z uwagi na sympatię oraz zaufanie do twórców, którzy zdecydowali się dopieścić grę w edycjach na różne platformy.

Animacja na konsolach nowej generacji to 30 klatek na sekundę. Działa całkiem płynnie, jednakowoż na konsoli PlayStation 4 potrafi (w trakcie zaciętych batalii z uczestnictwem dużej liczby jednostek) wyraźnie spaść. Digital Foundry chwali Dragon Age: Inkwizycja na konsolach nowej generacji, nawet przez pryzmat edycji na komputery osobiste.

Tytuł dostępny jest również w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Poniżej dwa filmiki przedstawiające jakości gry na obu platformach.

Written By
More from Patryk

Klasyczne odsłony serii Fallout dostępne na Steamie za grosze!

Na platformie Steam udostępniono bardzo ciekawą ofertę dla fanów marki Fallout. Trzy...
Read More