Jak Dragon Age: Inkwizycja radzi sobie na Xbox One oraz PlayStation 4?

Ekipa Digital Foundry przygotowała bardzo ciekawą analizę gry Dragon Age: Inkwizycja. Filmik zestawia ze sobą wersje na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Na oficjalnej stronie redakcji Eurogamer pojawił się kolejny test ekipy Digital Foundry. Tym razem zabrali się oni za analizę Dragon Age: Inkwizycja na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Według redaktorów wersje na konsolach nowej generacji zbliżone są do poziomu High na komputerach osobistych. To znakomita wiadomość, szczególnie z uwagi na sympatię oraz zaufanie do twórców, którzy zdecydowali się dopieścić grę w edycjach na różne platformy.

Animacja na konsolach nowej generacji to 30 klatek na sekundę. Działa całkiem płynnie, jednakowoż na konsoli PlayStation 4 potrafi (w trakcie zaciętych batalii z uczestnictwem dużej liczby jednostek) wyraźnie spaść. Digital Foundry chwali Dragon Age: Inkwizycja na konsolach nowej generacji, nawet przez pryzmat edycji na komputery osobiste.

Tytuł dostępny jest również w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Poniżej dwa filmiki przedstawiające jakości gry na obu platformach.

Written By
More from Patryk

Gears of War 4 odpalony na mocnym PC, to błąd czy może faktyczny plan Microsoftu?

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje na temat gry Gears of War...
Read More