Jak będą wyglądać mikropłatności w Assassin’s Creed: Unity?

Ubisoft przygotowało dla graczy mikropłatności w grze Assassin’s Creed: Unity. Jeden z projektantów gry postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się w listopadzie tego roku. Wielu graczy czeka z niecierpliwością na ten tytuł, aczkolwiek z obawami przyjmują kolejne wiadomości o mikropłatnościach w grze. 

Gracze będą mogli wykorzystać mikropłatności w trybie kooperacji. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się dyrektor kreatywny produkcji, Alex Amancio. Podkreślił on jednoznacznie, że pieniądze będziemy mogli wydawać na zarządzanie naszym ekwipunkiem. Zakupimy rękawiczki, paski, zbroję, jak również uzbrojenie. Istotnym elementem współpracy będą statystyki, które wpływają na wybór uzbrojenia przed przystąpieniem do wieloosobowych zmagań. 

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. 

Assassin's Creed to zasłużona seria firmy Ubisoft, której pierwsza odsłona debiutowała na rynku w roku 2007. W późniejszym okresie pojawiły się kolejne odsłony tej serii, mianowicie Assassin's Creed II (2009), Assassin's Creed: Brotherhood (2010), Assassin's Creed: Revelations (2011), trzecia odsłona w postaci Assassin's Creed III (2012), jak również Assassin's Creed IV: Black Flag (2013). Firma Ubisoft wydała również kilka odsłon serii na platformy przenośne, w tym świetne Assassin's Creed III: Liberation na PlayStation Vita.

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima odszedł z firmy Konami, czy może jest na urlopie?

Gdzie jest aktualnie Hideo Kojima? Tego nie wie nikt i w tym...
Read More