Jaguar F-Type R na kolejnych screenach z Driveclub

Autorzy gry Driveclub opublikowali w sieci kolejna paczkę screenów. Tym razem przedstawiają one samochód Jaguar F-Type R, który wejdzie w skład dodatku DLC Downforce.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Driveclub może mieć problemy z wejściem na rynek w edycji dla PlayStation Plus, ale nie przeszkadza to twórcom w dalszej promocji oraz rozwijaniu swojego wieloosobowego racera. W sieci pojawiła się właśnie kolejna, niezwykle efektowna galeria z gry. Na zdjęciach możecie zobaczyć samochód wchodzący w skład dodatku DLC Downforce, czyli potężnego Jaguara F-Type R.

Evolution Studios podzieliło się screenami na swoim profilu na Facebooku. Oczywiście jakość oprawy graficznej robi piorunujące wrażenie. Oczywiście Driveclub to nie tylko oprawa graficzna, ale przede wszystkim interesujący, wieloosobowy gameplay, który potrafi wciągnąć na dłużej. Warto rzucić okiem na ostatni materiał na Projekt Konsola TV, gdzie testowany jest tryb wieloosobowy gry.

Driveclub jest dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Gra zebrała dobre oceny w mediach, jej średnia na serwisie Metacritic to 71 punktów.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/23/more-driveclub-screenshots-showcase-the-majestic-jaguar-f-type-r-dlc-car/]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – pies i jego słodki cosplay od fana gry

Cosplay to ambitne przebieranki fanów gier wideo, ale nie zawsze musi dotyczyć...
Read More