Jade Raymond otwiera nowe studio i zaczyna współpracę z Electronic Arts

Electronic Arts udało się nawiązać współpracę z kolejnym genialnym producentem. Jade Raymond znana z Ubisoftu zakłada nowe studio i wspomoże produkcję Star Wars.

Jeszcze w październiku zeszłego roku Jade Raymond odeszła z Ubisoftu, aby szukać szczęścia gdzie indziej. Teraz wiemy, czym ta utalentowana producentka się zajmie.

Nie wyobrażam sobie bardziej ekscytującego momentu, by dołączyć do EA. Podczas pierwszej rozmowy z Patrickiem Söderlundem dyskutowaliśmy o grach, które uwielbiamy, oraz o tym, co można wykorzystać w przyszłości.

Mówiliśmy o innowacyjnych doświadczeniach, jakie chce zaoferować EA, oraz o tym, czego pragną gracze. To dodaje energii, kiedy widzę, że EA wkłada więcej pasji w gry niż kiedykolwiek wcześniej. – pisze Raymond.

Nowym miejscem pracy Jade Raymond będzie studio Motivate, które we współpracy z Electronic Arts oraz Visceral Games ma pracować nad rozwijaniem marki Star Wars i kolejnymi grami z tego uniwersum. To bardzo interesująca inicjatywa, która może ucieszyć fanów klasycznych gier przygodowych i gier akcji.

Współtwórczyni serii Assassin’s Creed ma ogromne doświadczenie w tworzeniu gier z otwartym światem i świetną historią. Potwierdzono już, że firma Motivate będzie pracowała nad nieujawnioną dotąd grą z serii Star Wars oraz wesprze BioWare w pracach nad Mass Effect: Andromeda.

[dzięki – http://www.ea.com/motivestudios/]

jade raymond ea

Written By
More from Patryk

Lara Croft: Relic Run dostępne na urządzeniach mobilnych

Firma Square Enix razem ze studiem Simutronix udostępniły grę Lara Croft: Relic...
Read More