IO Interactive odpowiada na wyciek rozgrywki z nowego Hitmana

Firma IO Interactive zdecydowała się wypowiedzieć na temat ostatniego wycieku materiałów wideo z najnowszej odsłony serii Hitman.

IO Interactive, twórcy Hitmana na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste, wystosowało oficjalny komunikat na temat weekendowego wycieku rozgrywki na Dailymotion. Zdaniem producentów, opublikowany fragment nie oddaje finalnej jakości gry.

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście obejrzeć tego materiału, to odsyłam Was pod ten adres. Materiał wideo został zarejestrowany na podstawie wczesnej wersji Alpha przeznaczonej dla wyselekcjonowanej grupki graczy, twierdzi IO Interactive. To co widzieliśmy, jest jedną z lokacji nazwaną ”Fashionable Paris”, na której wypełnimy jedną z ciekawszych misji głównych.

Travis Barbour, jeden z pracowników IO Interactive twierdzi, że gra wygląda o wiele lepiej w pełnej wersji, aniżeli na materiale nieoficjalnie opublikowanym na Dailymotion. Hitman to gra na PlayStation 4 oraz Xbox One, a więc trzyma bardzo wysoką jakość oprawy graficznej, którą nijak jesteśmy w stanie doświadczyć w wersji Alpha, dodaje Barbour.

Nowy Hitman został ujawniony podczas targów E3 2015 i trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Jednego możecie być pewni – to będzie największa gra w historii serii.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/hitman/news/io_interactive_responds_to_hitman_leak.html]

 

[interaction id=”5551bce8e0919464739f868a”]

Written By
More from Patryk

Ujawniono plany dotyczące dodatków DLC do Evolve

Turtle Rock Studios ujawnili informacje dotyczące dodatków DLC do nadchodzącej gry wieloosobowej...
Read More